Вагоноремонтна Транспортна Компанія "Холд"

hot vortex

REMON- RASA

logo mvk 

Ремонт в Росії

З метою підтримки рухомого складу в працездатному стані в період його експлуатації, періодично здійсню ються технічний огляд і поточний ремонт вагонів.

 

Не секрет, що необхідність у поточному ремонті може з'явитися в будь-яку хвилину і в будь-якому місці. Щоб прискорити процес ремонту та мінімізувати проблеми власників вантажу ми здатні допомогти Вам не тільки на території України, але й Росії та Білорусії.

 

Ремонти на території Росії здійснює наш підрозділ компанія «МВЕК» (код: 1127747164621).


Перевага ТОВ «МВЕК» в здатності оперативно вирішувати постійно виникаючі у власників вантажного ж / д складу проблеми, пов'язані з несправністю їх вагонів на шляху прямування.

 

ТОВ «МВЕК» дозволить істотно скоротити витрати власників, що виникають внаслідок простою вагонів і неможливістю їх експлуатації в період пошуку контактів з відділеннями залізниць, контролем проведення ремонтних робіт і отримання необхідної документації при випуску вагонів з парку несправних; позбавить від необхідності утримання компетентного працівника або цілого відділу, відповідального за проведення поточного обслуговування ж / д складу.; дасть можливість здійснювати оплату ремонтних робіт в своїй національній валюті і отримувати експертну консультацію за рішенням нестандартних технічних проблем і з придбання необхідних для ремонту комплектуючих.


Крім того, для російських власників ТОВ «МВЕК» готовий надати послуги з плановим і іншим видам ремонту вагонів на території України. Таким чином, оплачуючи в своїй національній валюті (в рублях) і не стикаючись з укладенням міжнародних контрактів, доступно проведення ремонтів по всій Україні.

prodaja 1 REM remont rasa 206388
top