Вагоноремонтна Транспортна Компанія "Холд"

hot vortex

banner depovskiu remont

 

 Деповський ремон

 

Деповський ремонт передбачає періодичний контроль технічного стану частин і деталей вагонів, заміну несправних і відновлення зношених небазових деталей і складових одиниць.

Пошкоджені вагони з незакінченим терміном експлуатації після чергового деповського ремонту мають пройти техничний огляд із складанням акта форми ВУ-25 і опису. Якщо вагони того вимагають і це підтверджується вищевказаними документами, вони направляються на достроковий деповський ремонт.

Деповський ремонт вантажних вагонів здійснюється шляхом безпосереднього ремонту деталей і вузлів вагону або заміни несправних вузлів і деталей відремонтованими чи новими відповідного типу, такими, що відповідають технічним вимогам і характеристикам даної серії вагонів. 

ТзОВ «Вагоноремонтна Транспортна Компанія «ХОЛД» стежить за тим, щоб  деповський ремонт вантажних вагонів здійснювався у встановлені Укрзалізницею терміни з дотриманням загальних технічних вимог, заходів безпеки і виробничої санітарії, відповідно до вимог Інструкції на деповський ремонт ЦВ- 0017, затвердженого наказом Укрзалізниці №272-Ц від 06.11.1998.

 

 depovskiu remont2 depovskiu  remont9 depovskiu  remont11

top