Вагоноремонтна Транспортна Компанія "Холд"

hot vortex

banner kapital remont

Капітальний ремонт

В межахкапітального ремонту вантажнихвагоніввиконуєтьсяширокий обсягробітз повного відновленняїх працездатності із заміною базових частин (елементів рами і кузова, ходових частин), а також їхмодернізаціїзгідно всіхвстановлених на сьогоденнястандартів щодо рухомого складу.

Періодичність проведення капітального ремонту вагонів визначається залежно від їх типів, моделей, дат виготовлення, а також відповідно до технічного стану або вимог з модернізації. Технічний стан одиниць рухомого складу після капітального ремонту прирівнюється до стану новозбудованих вагонів.

Перелік робіт при виконанні капітального ремонту залежить від кількості його проведеньна кожному вантажному вагоні (КР-1, КР-2 і так далі). Чим старішим є вантажний вагон, тим більший обсяг робіт необхідно виконувати, щоб максимально відновити його ресурс.

Накопичений ТзОВ «Вагоноремонтна Транспортна Компанія «ХОЛД» досвід у сфері надання послуг з організації капітального ремонту вантажних вагонів гарантує високу якість здійсненних робіт в мінімальні терміни, за прийнятних цін та при індивідуальному підході до кожного клієнта.

Ми організовуємо капітальний ремонт усіх типів вантажних вагонів тільки на спеціалізованих вагоноремонтних підприємствах, які мають право на таку діяльність. При проведенні ремонтів на всіх виробничих ділянках обов'язково дотримуються умов технологічних процесів, які разроблені на підприємствах та затверджені їх керівниками згідно з діючими нормативами щодо кожного окремого типу вагонів.

 

 kapit remont 24 kapit remont 28 kapit remont 27 kapit remont 29

top