Вагоноремонтна Транспортна Компанія "Холд"

hot vortex

pokraska

ТзОВ «Вагоноремонтна Транспортна Компанія «ХОЛД» стежить за тим, щоб фарбування внутрішніх і зовнішніх поверхонь вагонів здійснювалося з використанням сучасних технологій фарбування рухомого складу, які пройшли всі необхідні дослідні випробовування, сертифіковані в Україні, країнах СНД, і успішно застосовуються в нашій виробничій діяльності.

Ми зацікавлені в забезпеченні своїх клієнтів послугами з якісного фарбування рухомого складу залізничного транспорту сучасними лакофарбовими матеріалами (грунт, емаль) щодо підтримки його в належному стані із збереженням захисних властивостей і естетичного вигляду. 

Фарбування здійснюється, в першу чергу, для захисту від корозії і дії негативних чинників довкілля, механічних пошкоджень та надання декоративного вигляду.

Технологічний  процес створення якісного покриття включає в себе наступні операції: миття вагону, підготовку поверхні під фарбування, грунтування, нанесення емалі або нанесення грунт-емалі без грунтування, фарбування.

Фарбування вагонів здійснюється з використанням лакофарбових матеріалів,  які розроблені спеціально для залізничного транспорту, відповідно до діючих технічних вимог, та відрізняються підвищеними декоративними властивостями, єдиною кольоровою гамою, довговічністю, стійкістю до дії агресивних миючих засобів і технологічністю при нанесенні. 

За бажанням замовника, можна організувати фарбування рухомого складу фірмовими кольорами з нанесенням символіки компанії-власника вагонів.


pokraska 1 pokraska 12 pokraska 14 pokraska 15


top