Вагоноремонтна Транспортна Компанія "Холд"

hot vortex

repair locovotive

Компанія «ВРТК «ХОЛД» пропонує організацію технічного обслуговування та ремонту локомотивів. Ми здатні зробити найкращу пропозицію, враховуючи особливості Вашого бізнесу: розташування, фінансову ситуацію. Зі свого боку ми гарантуємо оперативність і якість ремонтних робіт.

Види технічного обслуговування і ремонтів локомотивів:

1. Технічні обслуговування ТО-1, ТО-2,  ТО-3 (профілактичний огляд). Призначені для підтримки працездатності, чистоти і санітарно-технічного стану локомотивів, змащення деталей в міжремонтний період, особливого контролю над окремими частинами.   

2. Поточні ремонти локомотивів ТР-1, ТР-2, ТР-3, виконуються, як правило, в локомотивних депо. Ці види ремонту виконуються для підтримки роботи і довговічності рухомого складу, відновлення основних експлуатаційних параметрів, для часткової модернізації.

3. Капітальні ремонти локомотивів та рухомого складу КР-1 і КР-2, виконуються на локомотиво-ремонтних заводах. Капітальні ремонти виконуються для часткового (КР-1) і для повного (КР-2) відновлення ресурсу і включають заміну, ремонт і модернізацію вузлів і деталей, заміну (на КР-2) проводів і кабелів і обладнання з виробленим ресурсом.

 

Ремонт вузлів та агрегатів тепловоза:

1. Ремонт компресорів та турбокомпресорів;

2. Ремонт дизельних двигунів;

3. Ремонт тепловозної електроніки;

4. Ремонт колісних пар с повним та неповним обстеженням;

002 75907595 images 3 images 8
top